+
Login Register
 • Lampy sufitowe


  Lampy sufitowe

  Tak jak lampy wiszące, lampy sufitowe dzielą się na wiele kategorii i wiele zastosowań. Nie są one jednak tak widoczne jak w przypadku lamp wiszących ponieważ znajdują się przy samym suficie zajmując tym samym mniej miejsca. Jednak obok funkcji oświetleniowej równie dobrze sprawdzają się jako element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu, szczególnie kiedy ważne jest dla Ciebie zachowanie przestrzeni, ponieważ nie wymagają one dodatkowego miejsca do zagospodarowania. Oświetlenie tego typu fantastycznie sprawdzi zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak też komercyjnych.

  Wiele możliwości

  Jeżeli zależy Ci na dopasowaniu kątów oświetleni pod własne wymagania idealnym rozwiązaniem okażą się spoty, które dzięki swojej możliwości regulacji położenia elementów pozwolą na oświetlenie najbardziej kluczowym miejsc oraz wprowadzą inny wymiar do Twojego mieszkania. W przypadku jednego głównego źródła światła świetnie sprawdzą się plafony. Niepozorne a zapewniając wszystko czego potrzeba w Twojej sypialni, łazience czy pokoju dziecięcym. Lampy sufitowe drewniane z ekologicznego tworzywa i lampy sufitowe klasyczne idealnie dopełnią swoim światłem styl rustykalny bądź przełamią elegancję we wnętrzu nowoczesnym. Lampy Polskiej produkcji, z naturalnych materiałów, pod najbardziej wyszukane gusta jak lampy betonowe i nowoczesne w innowacyjnej odsłonie goszczą na sufitach dodając swoją budową charakteru i urokliwości pomieszczeniu. Kolejnym niebanalnym rozwiązaniem jakie proponujemy są lampy sufitowe kryształowe i te z abażurem czy to wykonanym z naturalnego materiału jakim jest len czy też z tkaniny.

  LED, energooszczędność

  Oświetlenie oświetleniem ale równie ważne w doborze lamp jest ich energooszczędność, moc i wielofunkcyjność jako że coraz bardziej stawiamy na świadome wybory. Na szczęście w naszej ofercie jest bardzo duży wybór lamp wykorzystujących funkcję LED które to właśnie zapewniają. Najmniejsze rozmiarem, oczka sufitowe w wielu wariantach geometrycznych znajdą zastosowanie w kuchni, biurze, i przedpokoju czy po prostu tam gdzie są potrzebne najbardziej.

  Sklep internetowy Shoper.pl