+
Login Register

Lampy stojące


Lampy stojące – istotne uzupełnienie

Każde wnętrze wprowadza w nas przeróżne nastroje, a jego odpowiednie oświetlenie ma w tym kluczowy udział. Jako, że lampy wiszące i sufitowe mają za zadanie ogólne oświetlenie pomieszczeń takich jak salon, biuro, czy sypialnia, korzystnym rozwiązaniem jest dodanie uzupełniającego źródła światła do tych pokoi w postaci lampy stojącej o przeróżnych kształtach, fikuśnych abażurach, czy klasycznych, prostych nogach. Ze względu na duży wybór tego rodzaju lamp w naszym sklepie, na pewno znajdzie się ta jedna, jedyna, która bezbłędnie wkomponuje się w Wasze wnętrze, niezależnie od ilości miejsca jakim dysponujecie.

Perfect match

Najwyższej jakości drewno FSC® w przypadku lamp stojących drewnianych nieodłącznie gości w pomieszczeniach w stylu rustykalnym, stylu skandynawskim i nawet stylu boho nawiązując swoją budową do tak bliskiej nam natury. Od dębu olejowanego, który utożsamiany jest ze szlachetnością, trwałością i luksusem po wyrazisty ciemny orzech idealny do klasycznych wnętrz. Ten ekologiczny materiał doskonale doda naturalności tam gdzie jej potrzeba. W parze z lampami stojącymi drewnianymi idą lampy stojące z abażurem ponieważ ten ekologiczny materiał jaki jest drewno perfekcyjnie współgra z abażurami, czy to z równie naturalnego lnu, szkła czy innego tworzywa. Rozwiązania z lampami stojącymi są nieograniczone, a dodatkowo zastosowana energooszczędna technologia LED w niektórych egzemplarzach okaże się kolejnym dobrym uczynkiem wobec dobra środowiska.

Dla każdego coś dobrego

Oprócz drewnianych klasyków mamy również lampy z nieco bardziej futurystycznym wyglądem, które swoim kształtem przykują oko największego konesera. W grupie lamp stojące nowoczesnych znajdują się właśnie takie lampy, nie szablonowe, innowacyjne, a tym samym z najwyższej jakości. A dla wielbicieli bardziej stonowanych rozwiązań sprawdzą się lampy stojące klasyczne, z ponadczasowym zastosowaniem i pasujące do stylu kolonialnego oraz eklektycznego jakby były dla nich stworzone.

Sklep internetowy Shoper.pl