+
Login Register

Lampy ogrodowe


Lampy zewnętrzne-ogrodowe

Nie tylko wnętrze Twojego domu zasługuję na szyk i elegancje, ogród również. Lampy ogrodowe powinny być tak samo ważne jak te wewnątrz budynków gdyż są one pierwszym odniesieniem i zapowiedzią tego czego można się spodziewać po przekroczeniu progu drzwi. Lampy ogrodowe tak samo jak i lampy wiszące, lampy stojące i każdy inny rodzaj lamp tworzą klimat i nadają serca swojemu otoczeniu. Przemyślane oświetlenie przestrzeni zielonych przed i za domem zasugeruje przemyślane wnętrza i zapewni bezpieczną podróż po ogrodowych alejkach.

Stylowo ale bezpiecznie

Lampy zewnętrzne są wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy grad przez co muszą one spełniać dodatkowe kryteria oprócz tych stylistycznych. Ważna jest klasa ochronności i klasa szczelności zapewniające nas o ich wytrzymałości i trwałości oraz rozmieszczenie tego typu oświetlenia gdyż bardzo często są one jedynym źródłem światła po zmroku. Kule ogrodowe i lampy solarne wkomponowując się w otoczenie rewelacyjnie wskażą drogę a przy tym będą urokliwie wyglądały wśród zieleni czy kamieni. Dodatkowo te drugie, lampy solarne, będą ekwiwalentne do naturalnych i energooszczędnych lamp drewnianych popularnych we wnętrzach każdego stylu, ponieważ nie są one ładowane prądem, a energią z promieniowani UV, czyli potocznie mówiąc, żywią się słońcem.

Więcej światła, więcej czasu

Przy nocnym grillowaniu, aby przedłużyć zabawę również przyda się światło co mogą zagwarantować lampy sufitowe elewacyjne w przypadku zadaszenia oraz kinkiety elewacyjne które rozświetlą najciemniejszą noc i pozwolą na kontynuowanie spotkań po zmierzchu. Dodatkowo, kinkiety elewacyjne równie dobrze sprawdzą się przy oświetleniu wejścia do budynku. Słupki i latarnie ogrodowe mogą posłużyć do oświetlenia ścieżek, bądź dzięki swojej wolnostojącej naturze i wytrwałemu materiałowi z jakiego są stworzone, mogą stanąć w trawie czy w około oczka wodnego. Bajkowe scenerie pomogą nam stworzyć lampy dekoracyjne, jednakże niezapomniane widowisko świetlne można spróbować stworzyć z każdej, dostępnej w naszej ofercie, lampie ogrodowej.

Sklep internetowy Shoper.pl