+
Login Register
 • Kinkiety


  Kinkiety

  Jak wiele pomieszczeń tak samo wiele rozwiązań oświetleniowych. Lampy wiszące czy lampy sufitowe zazwyczaj odpowiedzialne są za oświetlenie sporej części pomieszczenia i mogą być używane samodzielnie. Podobny efekt, lecz przy wykorzystaniu większej ilości lamp możemy osiągnąć poprzez zawieszenie na ścianach kilku kinkietów, bądź jeżeli mamy już główne źródło światła możemy użyć ich jako dodatkowego oświetlenia i elementu dekoracyjnego. A ich charakterystyczny naścienny montaż pozwoli na ich zastosowanie w małych powierzchniowo pokojach.

  Wielofunkcyjność jest na topie

  Zastosowanie kinkietów może być przeróżne. Tak zwane spoty czy nowoczesne kinkiety mogą posłużyć do podkreślenia i doświetlenia ważniejszych miejsc w domu, bądź do nadania im urokliwości i magii. Obrazowe kinkiety, dzięki żywym kolorom, kontrastującym z najwyższej jakości szkłem z którego są wykonane, perfekcyjnie nadadzą się do pokoju dziecięcego. Klasyczne i szklane kinkiety będą idealnym rozwiązaniem w korytarzach i przejściach gdzie nie ma naturalnego światła z okien, a poprzez odpowiednią barwę i natężenie światła z nich pochodzącego nie będą one męczyły oczu i pozwolą na bezproblemowe poruszanie się. Kinkiety łazienkowe charakteryzują się wyższą szczelnością IP i przeznaczone są specjalnie do łazienek i pomieszczeń o zwiększonej wilgotności, gdzie bez obaw te kinkiety mogą spełniać swoją główną funkcję, jaką jest dawanie światła.

  Wiele kolorów, wiele wzorów, wiele możliwości

  Dla miłośników natury i harmonii mamy kinkiety drewniane wykonane z ekologicznego drewna certyfikowanego znakiem FSC® które w zetknięciu z technologią LED pozwolą połączyć praktyczność i oszczędność. Jak zawsze wersja kinkietów z abażurem pozwoli na popuszczenie wodzy fantazji i dopełnienie salonu czy sypialni czymś innowacyjnym, a z drugiej strony betonowe kinkiety swoją prostotą i materiałem z jakiego są wykonane ostudzą najbardziej ekstrawaganckie i eklektyczne wnętrze.

  Sklep internetowy Shoper.pl