menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
Producent
więcej...
Wyczyść

Taśmy LED

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria

Produkty 0 - 0 z 0

Taśmy LED

Od kiedy pierwsze taśmy LED pojawiły się w sprzedaży, minęło już trochę czasu, co nie oznacza, że straciły na popularności, wręcz przeciwnie! Ich ogromne możliwości wykorzystania zarówno w budynkach mieszkalnych i komercyjnych powodują, że są chętnie wybierane jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Oprócz tego, że pełnią funkcję praktyczną, to również pozwalają na stworzenie dekoracyjnego systemu oświetlenia. Dzięki temu wnętrze prezentuje się efektownie, oryginalnie i z pewnością wyróżnia się niepowtarzalnością aranżacji.

 

Klimatyczne i nastrojowe wnętrze

 

Taśmy LED pozwalają na oświetlenie tych miejsc, w których montaż tradycyjnego źródła światła jest trudny lub nawet niemożliwy. Dotyczy to m.in. wezgłowia łóżka, szafek kuchennych, witryn w salonie czy też wnętrza szafy. Ich montaż jest niezwykle prosty. Wystarczy przykleić taśmę w wybranym przez nas miejscu i podłączyć ją do źródła prądu.

 

Taśmy LED nie gwarantują tak intensywnego światła jak tradycyjne lampy, jednak jest to jedna z ich większych zalet. Dzięki temu możemy w sypialni lub salonie stworzyć bardzo nastrojowy klimat. Delikatne światło pozwala się odprężyć, wyciszyć i uspokoić, a na tym zależy nam najbardziej podczas odpoczynku w naszej prywatnej sypialni. Diody LED doskonale sprawdzą się jako doświetlenie wnętrza szafy, umożliwiając tym samym łatwiejsze odnalezienie właściwej koszuli lub spodni, nie potrzebujemy w tym celu zapalać głównego źródła światła.

 

Oświetlenie LED na schodach i w kuchni

 

Innym zastosowaniem taśm LED jest doświetlenie nimi stopni schodów. Spodnią krawędź stopni podklejamy taśmą, tworząc samodzielnie mini instalację. To zapewni nam bezpieczeństwo poruszania się po zmroku.

 

Taśmy LED warto wykorzystać np. w kuchni. Doświetlając powierzchnię blatów zapewniamy sobie dodatkowe źródło światła podczas przygotowywania posiłków.