menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Oczka sufitowe LED

Duże lampy sufitowe mają swój wyjątkowy charakter, jednak niektórzy decydują się na bardziej dyskretne rozwiązania, szczególnie jeżeli poszukują oświetlenia do korytarzu czy budynku instytucji publicznej, gdzie potrzebna jest duża ilość punktów świetlnych. W takich okolicznościach dobrym wyborem będą oczka sufitowe LED, czyli niewielkie punkty świetlne, które umieszczone na suficie w odpowiedniej ilości będą źródłem światła zapewniającego równomierne doświetlenie całego wnętrza.

 Konstelacja świateł na suficie

 Niewielkie punkciki o dużych możliwościach – tak w kilku słowach można scharakteryzować oczka sufitowe LED. Do niedawna dostępne były jedynie w bardzo prostych formach, ich wybór był znacznie ograniczony, nie przykuwały uwagi i stanowiły jedynie praktyczne wyposażenie wnętrza. Aktualnie możliwości ich wyboru są znacznie większe. Metalowe kule czy oczka szklane w kształcie kryształków mogą zdobić wnętrze mieszkań i biur. Dyskretnie oświetlają pomieszczenia i jednocześnie zdobią sufit, tworząc na nim efektowną konstelację świateł.

 Technika oświetleniowa na najwyższym poziomie

 Wszystkie oczka sufitowe, jakie prezentujemy w naszej ofercie, zostały wyposażone w diody LED. Jest to system oświetleniowy wyróżniający się energooszczędnością i bardzo dużą efektywnością i wydajnością. Dostarcza różnych barw światła, jest przyjemne i bezpieczne dla oka, a także wpisuje się w koncepcję proekologiczną – diody LED nie zawierają rtęci. Ciekawy design, jakim charakteryzują się oczka metalowe,  oczka szklane  i oczka drewniane, zyskał tym samym dodatkowy aspekt mający na celu ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją budynku. Wybierając takie rozwiązanie mamy pewność, iż nie zapewniamy sobie komfortu kosztem środowiska naturalnego.

 Oczka sufitowe można umieszczać na suficie pojedynczo lub dowolnie ze sobą łączyć w ten sposób, aby dostarczyć odpowiedniej ilości światła na całej lub wybranej powierzchni pomieszczenia.