menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Reflektorki i Spoty LED

Ich największymi zaletami są praktyczność i funkcjonalność, sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i będą pasowały do każdego wnętrza. Wykorzystywane są nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale też instytucjach publicznych, szkołach, sklepach i urzędach. Reflektorki i spoty LED mają jeszcze jedną ważną zaletę, dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii LED są niezwykle trwałe, efektywne i bardzo trwałe.

Reflektorki i spoty LED – oświetlenie praktyczne

W ofercie naszego sklepu dostępne są spoty GU10 i spoty G9, wszystkie są wyposażone w diody LED oraz dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Duża część z nich umożliwia ich odchylanie w dowolnym kierunku, kierując światło w konkretną stronę, np. podczas czytania książki na sofę czy biurko. Są różnej wielkości, dlatego też doskonale oświetlą zarówno małe powierzchnie, jak też długie korytarze. Reflektorki można zamontować na suficie bądź na ścianie. Dzięki szerokiej gamie wzorów idealnie wpisują się w styl nowoczesny i klasyczny.

Reflektorki i spoty LED – oświetlenie energooszczędne

System LED to diody, które pozbawione są rtęci, co sprawia, że mają charakter proekologiczny. Dla większości najważniejsze jest jednak to, że ich sprawność jest aż o 90% większa niż sprawność zwykłej żarówki. Pracują 10 razy dłużej niż żarówki halogenowej.

Reflektorki i spoty LED – oświetlenie o uniwersalnym charakterze

Wśród produktów, jakie proponujemy naszym klientom znalazła się cała gama reflektorków i spotów LED wykonanych z różnych materiałów. Polecamy spoty szklane, spoty metalowe i spoty drewniane, a oprócz tego kinkiety z kilkoma punktami świetlnymi. Wyjątkową funkcjonalnością wyróżniają się spoty z klipsem, które będą doskonałą alternatywą dla stojących lampek biurkowych i nocnych.