menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Lampy sufitowe LED

Nowoczesna technologia LED zapewnia ogromne możliwości stworzenia systemu oświetlenia energooszczędnego i przyjaznego środowisku. Ma wiele zalet, które pozwalają uznać ją za jedną z najlepszych rozwiązań, jakie obecne są we współczesnej branży oświetleniowej. Ofertę lamp sufitowych LED kierujemy do wszystkich, którzy dążą do stworzenia wnętrza sprzyjającego efektywnemu odpoczynkowi i budowy domu o niskich kosztach eksploatacji.

 

Lampy sufitowe LED – praktyczne, funkcjonalne i efektowne

 

Lampy sufitowe są rodzajem oświetlenia, które wybieramy najczęściej. Stanowią główne źródło światła w większości budynków. Proponujemy zatem lampy sufitowe nowoczesne i lampy sufitowe klasyczne w technologii LED, spośród których można wybrać takie, które najlepiej będą wpisywały się w charakter wnętrza.

 

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy szeroki wybór oświetlenia wyróżniającego się formą i designem. Wśród nich znajdują się eleganckie lampy sufitowe kryształowe, które swoim blaskiem rozświetlą każdy salon o dworskim charakterze. Na uwagę zasługują również lampy sufitowe metalowe idealne do industrialnych wnętrz. W skandynawskich salonach i sypialniach niezawodnym elementem oświetleniowym będą lampy sufitowe drewniane, a zwolennikom praktycznych rozwiązań polecamy lampy sufitowe architektoniczne, które doskonale sprawdzą się nie tylko w domach prywatnych, ale też użytku publicznego i w branży przemysłowej.

 

Dużymi możliwościami wyróżniają się lampy sufitowe z abażurem o różnych kształtach, kolorach i wielkościach. We wnętrzach o powierzchniach większych oraz urządzonych z wykorzystaniem naturalnych materiałów fantastycznie prezentować się będą lampy sufitowe betonowe.

 

Dlaczego technologia LED?

 

  • Sprawność na poziomie do 95%
  • 10-krotnie większa trwałość od żarówek halogenowych
  • Wyjątkowa odporność na uszkodzenia
  • Szybkość działania – natychmiastowe zaświecenie się i gaśnięcie diod po przełączeniu włącznika światła

Brak rtęci sprawia, że żarówki LED są przyjazne środowiskowi naturalnemu.