menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
Kolor
więcej...
Materiał
więcej...
Ilość punktów
więcej...
Pomieszczenie
więcej...
Styl
więcej...
LED
więcej...
Trzonek
więcej...
Producent
więcej...
Wyczyść

Lampy stołowe LED

Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Milagro lampa stołowa Mercurio LED 331
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Spot Light lampa biurkowa 78160513
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Spot Light lampa biurkowa 78160717
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Spot Light lampa biurkowa 78160215
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Spot Light lampa biurkowa 78160613
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Spot Light lampa biurkowa 78160319BL
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe LED Spot Light lampa biurkowa 78160319SR
Lampa stołowa Manhattan 7481174 dąb olejowany Spot Light
Lampa stołowa Manhattan 7481976 kolor orzech na drewnie bukowym Spot Light
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe drewniane Lampa stołowa Manhattan 7482174 dąb olejowany Spot Light
Oświetlenie wewnętrzne Lampy stołowe Lampy stołowe drewniane Lampa stołowa Manhattan 7482976 kolor orzech na drewnie bukowym Spot Light
Lampa stołowa Segel LED 7213174 drewniana dąb olejowany
Lampa stołowa Segel LED 7213976 drewniana orzech

Produkty 1 - 13 z 13

Lampy stołowe LED

Lampy stołowe LED to rodzaj oświetlenia, który wyróżnia się bardzo dużą mobilnością. Można je dowolnie przestawiać w zależności od indywidualnych potrzeb. Potrzebujemy jedynie dostępu do jednego gniazdka wtykowego, aby móc wykorzystać je np. do czytania, pracy i nauki. Świetnie sprawdzą się w salonie jako dodatkowe źródło światła, w pokoju ucznia i w biurze. Mają nieograniczone możliwości wykorzystania, są praktyczne, a dzięki różnorodności wzorów i kolorów także pełnią funkcję dekoracyjną.

 Lampy na stole, czyli innowacyjne podejście do aranżacji salonu

 Stół jest centralnym punktem każdego domu, przy nim spotyka się cała rodzina, spożywając posiłki lub po prostu spędzając czas na rozmowie. Zazwyczaj pojawiają się na nim talerze i sztućce, jednak chcąc cieszyć się bardziej efektownym jego wyglądem, warto zastanowić się nad jego udekorowaniem w sposób oryginalny i nowoczesny.

 Lampy stołowe nowoczesne świetnie sprawdzą się jako element, który udekoruje nasz stół światłem. Zapewniają one dodatkowe źródło światła podczas pracy, pisania i czytania lub po prostu tworzą bardzo kameralną atmosferę podczas spotkać rodzinnych. Dzięki nim zagospodarujemy kącik do pracy, nauki i rozrywki. Technologia LED, jaka została w nich zastosowana, pozwala na dostarczenie światła o różnych kolorach i odmiennych temperaturach barw – jasnej i zimnej oraz ciepłej i przytulnej.

 Lampy biurkowe – idealne do pokoju ucznia i biura

 W celu stworzenia dziecku odpowiednich warunków do nauki konieczne jest wyposażenie jego biurka w odpowiednie oświetlenie, co bez wątpienia ma wpływ na jego zdrowie. Lampy biurkowe z diodami LED dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, różnią się formą i kształtem. To sprawia, że będą idealnie pasowały do każdej aranżacji wnętrza. Lampy biurkowe są ponadto świetną propozycją do biura, również tego domowego.

 Produktami godnymi polecenia są lampy stołowe drewniane. Zaskakują swoją wyjątkowa formą i idealnie komponują się z wnętrzem skandynawskim, rustykalnym oraz klasycznym. Będą odpowiednim wyborem dla tych, którzy poszukują rozwiązań prostych i jednocześnie oryginalnych.