menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
Producent
więcej...
Wyczyść

Lustra podświetlane LED

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria

Produkty 0 - 0 z 0

Lustra podświetlane LED

Łazienka jest miejscem, w którym każdego dnia spędzamy stosunkowo dużo czasu. Jej aranżacja oraz funkcjonalność ma kluczowe znaczenie dla naszej wygody, ale również możliwości, jakie dają nam poszczególne elementy jego wyposażenia. Lustro jest nieodzownym elementem każdej kobiecej łazienki. Możliwość wykonania perfekcyjnego makijażu, podkreślenia największych atutów twarzy oraz zamaskowania mankamentów to jedna z ważniejszych zalet luster łazienkowych. Proponujemy jeszcze skuteczniejsze rozwiązanie, które z pewnością doceni każda kobieta – lustra podświetlane LED.

 Tradycyjne lustro i innowacyjny system LED

 Lustro i oświetlenie – bez tego żadna łazienka nie będzie praktyczna i funkcjonalna. Połączenie tych dwóch elementów wyposażenia w jeden produkt to nie tylko oszczędność funduszy, ale również możliwość stworzenia miejsca, które będzie spełniało swoją rolę znacznie lepiej i skuteczniej, niż w przypadku innych rozwiązań. Lustra podświetlane LED dostępne są w wielu wzorach, kształtach i rozmiarach. Każde z nich posiada energooszczędny panel LED, który w perfekcyjny sposób oświetla lustro, pozwalając tym samym idealne doświetlić twarz oraz sylwetkę. Dzięki oświetleniu LED otrzymujemy podwójną ilość światła, światła przyjaznego dla naszych oczu o charakterze proekologicznym. Diody LED są energooszczędne, ich czas pracy wynosi nawet 50 000 godzin, a pod względem sprawności nie może z nimi konkurować żadna inna żarówka.

 Lustra podświetlane LED w Twojej łazience

 Posiadają rozliczne zalety, które związane są głównie z innowacyjną technologią LED. Ponadto, bogactwo wzorów dostępnych w naszym sklepie pozwala dopasować je indywidualnie do wnętrza łazienki. Zapewniają jednolite, a także równomierne świecenie wzoru i nie wymagają zakupu dodatkowego oświetlenia nad lustro. Lustra podświetlane LED mogą mieć kształt kwadratu, prostokąta, koła, a same diody rozmieszczone są w różny sposób. Zapewniają oświetlenie punktowe lub liniowe w zależności od wyboru modelu.