menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Lustra

Każde pomieszczenie w budynku ma inne przeznaczenie i tym samym inne możliwości aranżacji, zatem wymaga innego wyposażenia. Szczególnym miejscem jest łazienka, dla wielu najważniejsza w całym mieszkaniu. Oprócz podstawowego wyposażenia powinny się w niej znaleźć inne, równie ważne dodatki, w tym lustro, które odgrywa szczególną rolę w łazience kobiecej.

 Nasz pomysł na kobiecą łazienkę

 Musi być funkcjonalna, praktyczna i jednocześnie modnie zaaranżowana. Zazwyczaj dominują w niej kolory jasne, klasyczne oraz uniwersalne – sterylna biel, skandynawski błękit i niezwykle kobiecy róż. Ponadto centralnym punktem jest umywalka z lustrem. Zgodnie z naszą koncepcją powinny być to lustra podświetlane LED. Dlaczego?

  • Rozwiązanie 2w1 – kupując jeden produkt zyskujesz dwa – praktycznie i tanio.
  • Technologia LED wyróżnia się największą ze wszystkich oświetleń energooszczędnością, co dostrzeżesz już w pierwszych rachunkach za energię elektryczną.
  • Gwarantują jednolite i równomierne świecenie wzoru.
  • Idealnie oświetlają twarz i całą sylwetkę, co sprzyja wykonywaniu perfekcyjnego makijażu.
  • Dostępne są w wielu wzorach, kształtach oraz wielkościach, bez najmniejszego problemu wybierzesz wariant idealny dla siebie i swojej łazienki.

 Oświetlenie łazienkowe – proste, eleganckie i klasyczne

 Sterylność, minimalizm i czystość – to najważniejsze cechy wnętrza łazienkowego. Najczęściej przy aranżacjach wykorzystuje się elementy stylu skandynawskiego i klasycznego, chociaż coraz częściej projektanci eksperymentują, łącząc ze sobą bardzo często dwa skrajne style, jak np. modernizm oraz styl industrialny. Proponujemy lampy łazienkowe utrzymane w stonowanej kolorystyce, wyróżniające się prostotą i jednocześnie elegancją. Ponadto w ofercie dostępne jest oświetlenie do luster. Jeżeli nie zdecydujesz się na lustra podświetlane LED, warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie.