menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Lampy sufitowe zewnętrzne

Możliwości oświetlenia przestrzeni przed domem jest wiele. Lampy do tego przeznaczone mogą być montowane do elewacji, jak też umieszczane w podłożu. Istnieją także rozwiązania, które pozwalają zamontować lampy na suficie, co świetnie sprawdza się w ogrodowych altanach i przy wejściu do budynku. Lampy sufitowe zewnętrzne najczęściej wykorzystywane są na tarasach, balkonach i w pawilonach, wszędzie tam, gdzie znajduje się zadaszenie. Dzięki nim zyskujemy bezpieczeństwo i przytulny klimat na zewnątrz podczas długich wieczorów spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

W nowoczesnym i klasycznym stylu

Obecnie w trendach architektonicznych dominuje prostota i minimalizm. Najważniejsza jest funkcjonalność, którą uzyskujemy, wykorzystując proste formy i kształty oraz jednolite kolory elewacji. Taki styl przenosi nas do epoki modernizmu, gdzie dużą wagę przywiązywano do wygody  i elementów wyposażenia wnętrz o praktycznych funkcjach. Dla takich ogrodów, tarasów i balkonów polecamy lampy sufitowe nowoczesne wykonane z metalu i tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym. Są klasyczne i uniwersalne, doskonale wpisują się w charakter stylizacji ogrodowej ukierunkowanej na minimalizm, prostotę i funkcjonalność.

Oryginalniejszymi zdobieniami charakteryzują się lampy sufitowe klasyczne. Idealnie komponują się z ogrodami i balkonami urządzonymi w stylu prowansalskim i stylu vintage. Są dostępne w wielu kolorach, również kolorze patyny, który wyróżnia się niepowtarzalnym wyglądem. Również one wykonane są z metalu, materiału odpornego na wpływ czynników zewnętrznych.

Przytulne światło na balkonie i tarasie

Lampy sufitowe zewnętrzne emitują światło przyjemne dla oczu i delikatne. Lampy można ze sobą łączyć w ten sposób, aby zapewnić sobie odpowiednią intensywność oświetlenia. Są alternatywą dla innych rodzajów oświetleń, poszerzając tym samym ofertę oświetleniową o doskonałe źródło światła dla ogrodu, tarasu i balkonu.