menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Kinkiety zewnętrznne

Oświetlony z zewnątrz dom jest bezpieczniejszy i bardziej funkcjonalny. Ponadto prezentuje się efektowniej i tym samym pozwala wyróżniać się spośród sąsiednich budynków. Każdy marzy, aby jego dom był spełnieniem jego największych marzeń, był azylem, miejscem, gdzie odnajdzie spokój i cieszę. Jednocześnie ważne jest to, aby wpisywał się w koncepcję, która rodziła się niekiedy przez całe jego dotychczasowe życie.

Kinkiety ogrodowe i elewacyjne to rodzaj oświetlenia, które montujemy na ścianie budynku po jego zewnętrznej stronie. Stanowi więc źródło światła przed domem, w ogrodzie i na tarasie, równie ważne jak źródło światła wewnątrz budynku.

Funkcje oświetlenia zewnętrznego

 Kinkiety ogrodowe i elewacyjne, podobnie jak lampy wiszące czy też słupki ogrodowe, powinny znaleźć się na posesji przede wszystkim ze względu na zwiększone bezpieczeństwo poruszania się po niej. Możliwość doświetlenia ogrodu pozwala przez dłużej cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z rodziną, nawet w godzinach wieczornych. Powinno się je umieścić nie tylko w miejscu wypoczynku, ale również przy wejściu do domu.

Oświetlenie zewnętrzne to także ozdoba elewacji. Jest to element widoczny, często wyróżniający się na tle gładkiej, jednokolorowej ścianie zewnętrznej. To powoduje, że kinkiety ogrodowe i elewacyjne powinno się wybierać także z uwzględnieniem ich wzorów i kolorów. Mogą być dyskretnym punktem oświetleniowym lub też oryginalną dekoracją budynku.

Energooszczędne oświetlenie ogrodowe

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kinkiety ogrodowe i elewacyjne wykonane zostały z materiałów wykazujących się ponadprzeciętną odpornością na wpływ czynników zewnętrznych. Narażone na oddziaływanie niskich i wysokich temperatur, jak też deszczu oraz zanieczyszczeń, muszą być elementami trwałymi i bardzo solidnymi. Oprócz tradycyjnych rozwiązań proponujemy naszym klientom kinkiety LED i kinkiety z czujnikiem ruchu. Te pierwsze wyróżniają się największą energooszczędnością i bardzo długim czasem użytkowania. Natomiast czujnik ruchu powoduje, że lampa zapala się, kiedy ktoś znajdzie się w pobliżu.