menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 14240PLN
Styl
więcej...
Materiał
więcej...
Kolor
więcej...
Pomieszczenie
więcej...
Producent
więcej...
Wyczyść

Lampki nocne dziecięce

Oświetlenie wewnętrzne Lampy dziecięce Lampki nocne dziecięce Cloud b lampka dziecięca Jeż CL-7610-HH
Oświetlenie wewnętrzne Lampy dziecięce Lampki nocne dziecięce Cloud b lampka dziecięca Smok CLBTB-7473-DR

Produkty 1 - 2 z 2

Lampki nocne dziecięce

Lampki nocne dziecięce to ważny element wystroju pokoju dziecinnego. Są bardzo ważne podczas wieczornego zasypiania dziecka, ponieważ stwarzają bezpieczną i bajkową atmosferę w dziecinnym pokoju. Większość z nich ma kształty znanych postaci z bajek lub przyjaznych zwierzaków, które tak bardzo kochają dzieci.

Pokój dziecięcy nie może obejść się bez lampki nocnej. Niektóre z oferowanych przez nas lampek nocnych z pewnością do złudzenia będzie przypominać zabawki, nie tylko poprzez swój kształt ale również i intensywną bajkową kolorystykę. Dzięki temu lampki nocne dziecięce są elementem wystroju, które maluchy bardzo lubią, a przede wszystkim chętnie z nich korzystają.

W naszej ofercie posiadamy lampki nocne dziecięce, które świecą jednostajnym światłem, jak również rzucają na ściany różnorodne wzory np. gwiazdek. Wiele z oferowanych w naszym sklepie lamp dziecięcych może świecić kolorowym światłem - kolor można zmieniać. Lampy nocne dziecięce posiadają również automatyczną funkcję wyłączenia, dzięki czemu są energooszczędne i wygodne w użytkowaniu. Dla małych dzieci polecamy lampki nocne dziecięce, które podczas świecenia umilają czas wygrywaną melodią.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą na lampki nocne dziecięce, które oferujemy w różnorodnej kolorystyce. Nasza oferta jest stale powiększana, dlatego też zachęcamy do częstych odwiedzin naszego sklepu, gdzie znajdziecie Państwo wyjątkowe lampy do dziecinnych pokoi. Zapraszamy.