menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Lampy stołowe

Lampy stołowe to niewielki element wyposażenia wnętrza, który zapewnia ogromne możliwości zarządzania światłem w mieszkaniu. Mają wyjątkowe „zdolności” - w kilka chwil rzadko użytkowany stolik w salonie, który wydawał się nam całkowicie nieużyteczny, można zamienić w kącik do czytania lub pracy. Ponadto, lampy postawione na stole w salonie lub jadalni pozwalają na stworzenie romantycznej atmosfery czy też mogą nadać wnętrzu eleganckiego charakteru. Lampy stołowe są zatem oświetleniem praktycznym, wielofunkcyjnym, a jednocześnie stanowiącym mały wydatek.

Lampy stołowe – nasze propozycje

Lampy mogą mieć różną wielkość, kolor, kształt i być wykonane z wielu materiałów, jak np. szkło, drewno, a nawet beton. Projektanci prześcigają się również w formach i coraz bardziej oryginalnych projektach. Doskonale wiemy, że nasi klienci poszukują za każdym razem czegoś zupełnie innego, dlatego też przygotowaliśmy ofertę kompleksową, bogatą w praktycznie wszystkie rodzaje lamp stołowych.

Chcąc stworzyć dom przyjazny naszym portfelom, warto zdecydować się na energooszczędne lampy stołowe LED. Jeżeli zależy nam na zaskakującym i niebanalnym efekcie wizualnym, to świetnie sprawdzą się lampy stołowe designerskie i lampy stołowe nowoczesne. Elegancją i uniwersalnością charakteryzują się lampy stołowe klasyczne, natomiast do sypialni polecamy lampy stołowe z abażurami.

Lampy fantastycznie sprawdzają się również jako element eksponujący meble. W tym przypadku niezawodne okazują się lampy stołowe szklane. Oryginalne lampy stołowe drewniane i lampy stołowe betonowe będą kropką nad i wnętrza skandynawskiego i industrialnego.

Lampy stołowe dla ucznia

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla uczniów. Znajdziesz w niej lampy biurkowe w wielu wariantach, również dla najbardziej wymagających dzieci i młodzieży. Posiadamy lampy biurkowe LED i lampy stołowe zaciskowe. Oprócz tego, że można je wykorzystać przy kąciku do nauki, to również doskonale sprawdzą się w domowym biurze.