menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
LED
więcej...
Materiał
więcej...
Trzonek
więcej...
Producent
więcej...
Wyczyść

Żarówki G4

Oświetlenie LED Źródło światła LED Żarówki G4 Spot Light żarówka LED G4 1,6W

Produkty 1 - 1 z 1

Żarówki G4

Jednym z rodzajów źródeł światła, jakie dostępne są w naszej ofercie, są żarówki G4. Posiadają one charakterystyczny dla tego typu żarówek wtyk mocowany na wcisk. Ich charakterystyczną cechą jest bardzo wąski rozstaw widełek, wynoszący zaledwie 4mm. Stosuje się je głównie w oświetleniu dekoracyjnym, takim, w którym światło pada punktowo. Przystosowane są one do  pracy przy napięciu 230V. Żarówki G4 dostępne są wersji halogenowej i wersji LED. Doskonale sprawdzają się w oświetleniu przy oprawach meblowych, np. w garderobie i witrynach, a także w kuchni bądź łazience.

 Żarówki LED G4 energooszczędną alternatywą dla halogenów i reflektorów

 Technologia LED ze względu na swoje liczne zalety i korzyści jest obecnie coraz częściej stosowane jako zamiennik tradycyjnych żarówek i żarówek halogenowych. Dzięki takiej samej budowie i gwintu G4 można je z powodzeniem stosować wszędzie tam, gdzie wcześniej wykorzystywano tradycyjne źródła światła. Symbol G oznacza, że żarówka ma trzonek wtykowy, a cyfra 4 jest informacją, że rozstaw widełek wynosi 4 mm. Żarówki LED o takim oznaczeniu są pełnowartościowy zamiennikiem niskonapięciowych żarówek halogenowych G4.

 Żarówki G4 w technologii LED emitują światło pozbawione promieni UV i IR. Czas ich pracy wynosi nawet do 50 000 godzin, czyli znacznie dłużej, niż tradycyjnych żarówek o takim samym gwincie. Są one odporne na uszkodzenia, energooszczędne oraz charakteryzują się bardzo wydajną pracą. Stanowią optymalne oświetlenie dla światłoczułych eksponatów, np. w muzeach i galeriach. Doskonale sprawdzają się w minimalistycznych oprawach w łazience i w kuchni. Można je wykorzystać do oświetlenia gablot bądź dekoracji.

 Żarówki G4 w wersji LED są energooszczędną alternatywą dla tradycyjnych żarówek i żarówek halogenowych oraz reflektorów. Wykazują się znacznie dłuższą pracą, większą efektywnością i sprawnością pracy. Nie zawierają rtęci, mają charakter proekologiczny.