menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Oświetlenie akcentujące

Oświetlenie we wnętrzach pełni niezwykle ważną funkcję i jest ich nieodzownym elementem. Obok tradycyjnych lamp sufitowych i podłogowych stosuje się oświetlenie akcentujące, czyli punkty świetlne, które podkreślają konkretne elementy wyposażenia wnętrza. Są one równie ważne, jak główne oświetlenie, szczególnie jeżeli chodzi o aspekty wizualne. Warto również pamiętać, że oświetlenie akcentujące może w sposób niezwykły i co ważne skuteczny, ukazać produkty w obiektach handlowych. Prezentowane przez nas oświetlenie jest dedykowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak też sklepów i handlowców.

Oświetlenie akcentujące w domu

Doskonałą propozycją dla zwiększenia funkcjonalności łazienki jest oświetlenie do luster. Umieszczone w tym miejscu w odpowiedni sposób pozwala wykonać perfekcyjny makijaż, jak również ułatwia poranną bądź wieczorną toaletę. Oświetlenie do luster stosowane jest jednak nie tylko w łazience, ale często w przedpokoju i holu.

Bardzo ważną rolę w domkach jednorodzinnych piętrowych pełnią oprawy schodowe i przypodłogowe. Nie tylko sprawiają, że schody i podłoga prezentują się efektownie i oryginalnie, ale również powodują, iż miejsce to jest bezpieczne poprzez lepsze doświetlenie i widoczność stopni.

Kiedy chcemy podkreślić konkretny element dekoracyjny, np. salonu, warto w tym celu wykorzystać np. oświetlenie obrazów i oświetlenie witryn. W ten sposób zwiększymy atrakcyjność wnętrza i zyskamy przyjemne dla oka źródło światła.

Oświetlenie akcentujące w obiektach handlowych

Oświetlenie akcentujące jest coraz bardziej popularne w obiektach handlowych. Doświetlenie poszczególnych produktów oferty w sklepie przyciąga uwagę klienta. Idealnym rozwiązaniem będzie oświetlenie witryn, ale też taśmy LED, które pozwalają nie tylko na dowolne rozmieszczenie punktów świetlnych, ale też są niezwykle energooszczędnym źródłem światła. Warto je wykorzystać np. w przypadku podwieszanego sufitu.