menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Oczka sufitowe

Są alternatywą dla dużych lamp sufitowych, dyskretnie oświetlają wnętrze, a te w oryginalnych kształtach są wyjątkową ozdobą salonu, kuchni i przedpokoju. Oczka sufitowe to doskonały sposób, aby oświetlić pomieszczenie niezależnie od wielkości jego powierzchni. Oczka sufitowe to oświetlenie punktowe, a poszczególne punkty świetlne można rozmieścić na suficie dowolnie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Estetyczna i dyskretna oprawa

Oczka sufitowe przeznaczone są do montażu na suficie, również z możliwością umieszczenia ich na suficie podwieszanym. Emitują światło o barwie ciepłej i zimnej, w związku z czym mogą być z powodzeniem wykorzystywane w różnych rodzajach pomieszczeń. Klienci decydują się na nie przy okazji wyposażenia salonu, sypialni, kuchni, a także przedpokoju i biura. W naszym sklepie są dostępne w wielu wariantach, posiadamy zarówno klasyczne oczka z żarówką LED, które wyróżniają się energooszczędnością, jak też bardziej nowoczesne rozwiązania.

Na uwagę zasługują oczka metalowe i oczka szklane. Mają bardzo oryginalny wygląd, świetnie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych wyposażonych w proste, o geometrycznych kształtach meble, gdzie dostrzec można dużą oszczędność w dodatkach i modernistyczny minimalizm.

Nowym trendem, jaki pojawił się w oświetleniach wnętrz, są oczka drewniane i oczka betonowe. To one w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność wśród klientów, którzy poszukują alternatyw dla klasycznych rozwiązań. One również będą idealnym uzupełnieniem aranżacji bogatych w najnowsze trendy, jednak równie dobrze podkreślą elegancki i stylowy charakter wnętrz klasycznych.

Swoboda aranżacji

Oczka sufitowe, czyli niewielkie punkty świetlne, można umieścić na suficie w dowolnych konfiguracjach. W ten sposób z łatwością doświetlimy zarówno niewielki obszar pomieszczenia, jak też cały salon czy kuchnie. Idealnie oświetlają stół w jadalni i blat kuchenny, jak również biurko w pokoju ucznia bądź w biurze.