menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Reflektorki i Spoty

Reflektorki i spoty to rodzaj oświetlenia, który oprócz tego, że jest źródłem światła, to również pozwala na dowolne operowanie kierunkiem, w jakim jest skierowane. Dzięki temu można doświetlić nie tylko samo wnętrze, ale jego konkretne miejsca czy elementy wyposażenia, np. kącik wypoczynkowy z sofą czy obraz, który jest centralnym punktem ściany w salonie. Spoty LED można ze sobą łączyć, czyli tworzyć kilkupunktowe lampy sufitowe, co świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o większych powierzchniach. Po montażu możliwe jest dowolne kierowanie światła w dowolnym kierunku, co wyróżnia ten rodzaj oświetlenia spośród innych, które są dostępne na rynku.

Zarządzaj światłem w swoim mieszkaniu

Wybierając spoty LED z łatwością stworzysz w swoim wnętrzu klimat, który będzie aktualnie odpowiadał Twoim preferencjom. Możesz nakierować światło na blat kuchenny w celu jego lepszego doświetlenia podczas przyrządzania posiłku lub też na ozdoby ścienne podczas romantycznej kolacji, aby stworzyć dogodną atmosferę.

Ponadto, w naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju kinkiety. Posiadają one różną ilość punktów świetlnych, w związku z czym dobierzesz je do wielkości pomieszczenia i indywidualnych potrzeb. Idealnie sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach i domach, ale też biurach i budynkach instytucji publicznych.

Szeroki wybór wzorów i kolorów

Bogata oferta powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Swoboda wyboru pozwala zrealizować swój projekt i tym samym stworzyć wnętrze z oświetleniem idealnym. Spoty mają różny rodzaj trzonka – posiadamy spoty GU10, spoty G9, spoty E27 i spoty E14. Co więcej, różnią się między sobą rodzajem materiału, z jakiego zostały wykonane.

We wnętrzach modernistycznych z prostymi, o geometrycznym kształcie meblami z połyskiem świetnie prezentują się spoty szklane, we wnętrzach industrialnych sprawdzą się spoty drewniane i spoty metalowe. Do pokoju ucznia i biura polecamy spoty z klipsem, które przypięte do półki nad biurkiem bardzo dobrze oświetlą miejsce pracy i nauki.